Błyskawicznie rozszyfruj każdego — 10 nawyków zdradzających osobowość

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Po wielu badaniach i tonach papierkowej roboty, naukowcy zauważyli pewne powiązania między nawykami a cechami osobowości. Punktualność, sposób noszenia torebki czy wieszania rolki papieru toaletowego mogą powiedzieć o charakterze więcej, niż myślisz. Możesz wcielić się w rolę Sherlocka Holmesa i zaskoczyć kogoś nieoczywistymi wnioskami na podstawie jego codziennych zwyczajów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.