Blok lodu, który przetrwał podróż przez pustynię

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Zmrażające temperatury Koła Okołobiegunowego. Tułacza droga w piekącym słońcu Sahary. Do tego jeszcze dzikie zwierzęta gotowe w każdej chwili rzucić się na zdobycz bez ostrzeżenia! Tak wyglądała podróż ogromnego bloku lodu. Wydobyto go z Koła Podbiegunowego i przetransportowano na półciężarówce do palących okolic równika. Żeby było ciekawiej, za dokonanie tego, zdawałoby się, niemożliwego wyczynu, przewidziana była niemała nagroda pieniężna! Czy lód przetrwał podróż o długości 8000 kilometrów? Obejrzyj i sprawdź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.