Biedna para adoptowała chłopca. Po latach stał się bogaty i zaskoczył ich swoim czynem

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Na świecie istnieje wiele przykładów na to, że bardzo bogaci i zamożni ludzie żyją samotnie, bez dzieci i rodziny. Wydają dużo pieniędzy na drogie i piękne rzeczy, takie jak prywatne odrzutowce czy ekskluzywne samochody sportowe. Ogólnie są zapewne zadowoleni ze wszystkiego – w końcu sami wybrali takie życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.