Biblia, którą ukrywał Kościół ujawnia tajemnicę Jezusa!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Watykan skrywa przed nami wiele tajemnic. Chrześcijaństwo od wieków zajmuje dominującą pozycję wśród społeczeństwa. Religii towarzyszą jednak niezliczone tajemnice, zwłaszcza wśród starożytnych i średniowiecznych rękopisów oraz różne intrygi. W dzisiejszym filmie, przyjrzymy się kilku tajemnicom oraz tajemniczym odkryciom związanym z religią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.