Bez wulkanów nie byłoby życia na Ziemi

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Co pierwsze przychodzi wam na myśl w związku z wulkanem? Strumienie rozżarzonej lawy zalewającej zbocza? Chmury czarnego popiołu dymu buchające w niebo? A może odprężająca kąpiel w gorących źródłach?Większości osób wulkan kojarzy się z piętrzącą się na horyzoncie stożkowatą górą. Zbocza wulkanu, tak jak każdej innej góry, może pokrywać bujna roślinność, ale na szczycie znajduje się charakterystyczne zagłębienie – krater – sięgające daleko wgłąb ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.