Baśń o Mrozie Czarodzieju

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Macocha Nastki postanawia się jej pozbyć raz na zawsze, wysyłając ją na pewną śmierć do Zimowego Lasu. Tam też mieszka zakochany w dziewczynie Iwan, na którego zostaje rzucony zły czar. Parze pomaga dobry Czarodziej Mróz.

1 komentarz

  1. I czego drogie dzieci uczy nast ta opowiastka.
    Że Nasteńka oszczędziłaby sobie wielu kłopotów gdyby będąc bardziej asertywną i konkretną dziewczyną (ogarniającą całą kuchnię i gospodarstwo) porzuciłaby tępą siostrę, podłą macochę i tatusia co patrzył przez palce na męki córeczki, Natomiast Iwanuszka narcyza, ugłaskała pochlebstwami. I żyłaby sobie na jego gospodarstwie, wraz z wdową, matką chłopaka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.