Badacze odkrywają niewytłumaczalne artefakty archeologiczne!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przeszłość regularnie ożywa: z każdym starożytnym śladem, który archeolodzy odkrywają, dokładamy kolejny element układanki do ogólnego obrazu historycznego. Starożytne świadectwa dają nam żywy wgląd w rzeczywistość życia naszych przodków. Niektóre odkrycia pomogły już rozwikłać wiele tajemnic historii, a inne rodzą tylko więcej pytań. Eksperci wielokrotnie znajdują niewytłumaczalne artefakty i przedmioty, których po prostu nie można nigdzie sklasyfikować. Ekscytujące odkrycia, które przedstawiamy w dzisiejszym filmie, również stanowią nierozwiązywalne zagadki dla ekspertów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.