Astronomowie byli właśnie świadkami największej eksplozji od czasów Wielkiego Wybuchu

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

To była prawdziwie epicka eksplozja kosmiczna, której odkrycie w lutym 2020 roku sprawiło, że naukowcom włosy stanęły dęba! Jej rozmiar i moc robią imponujące wrażenie, nawet jak na kosmiczne standardy… Dotarcie do miejsca eksplozji zajęłoby nam 2,6 miliarda lat. A teraz prawdziwe fajerwerki! Wybuch, o którym mowa trwał 100 milionów lat! To tyle co od współczesnego cyfrowego świata ze smartfonami i samochodami z automatycznym sterowaniem wstecz aż do ery dinozaurów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.