Asteroida może rozwiązać zagadkę Trójkąta Bermudzkiego

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Trójkąt Bermudzki to tajemniczy obszar Atlantyku leżący pomiędzy Bermudami, Portoryko i Florydą. Istnieje wiele historii o statkach, jachtach i samolotach, które zaginęły w tym rejonie, Niektóre zostały po latach odnalezione, a inne – jak się zdaje – na stałe zniknęły z powierzchni Ziemi. Kto wie, być może spoczywają gdzieś na dnie oceanu… Pewne jest jedynie to, że nie mamy pojęcia, co się tam dzieje! Cofnijmy się w czasie o 600 lat. Nasza historia rozpoczyna się od pewnego Włocha, który zamierzał przekroczyć ocean, aby dotrzeć do Azji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.