Artur i Minimki

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziesięcioletni Artur ma w sobie ducha odkrywcy. Chłopiec wyrusza do krainy Minimków, by odnaleźć zaginionego dziadka, po którym odziedziczył podróżnicze skłonności.

10 wypowiedzi

      1. To jedyna kopia filmu w internecie. Nie ma nigdzie lepszej jakości. Jeśli ktoś znajdzie – niech podeśle linka, a zobaczę czy da się osadzić wklejkę wideo na stronie.

  1. Player ze strony BitChute ma tylko jedną jakość. Nigdzie indziej w internecie nie znalazłem tego filmu, więc nie ma alternatywy, na którą można player podmienić.

    1. To zależy od pory dnia i przepustowości serwera, z którego zasysany jest film. Wiadomo, że w godzinach wieczornych ruch jest największy. Najmniejszy jest między 1:00 a 7:00, a średni między 7:00 a 16:00. Między 18:00 a 1:00 w nocy jest najgorzej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.