Archeolog badający biblię odkrył niezwykły artefakt

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Codziennie dokonujemy odkryć historycznych miejsc, starożytnych obiektów i drogocennych przedmiotów. Większość z tych artefaktów przeszłości może być łatwo skatalogowana i zrozumiana przez archeologów i naukowców. Ale nie wszystkie. Niektóre z nich pozostają tajemnicą do teraz. W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam najciekawsze z nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.