Archeolodzy odkryli to przez przypadek

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Najlepszych archeologów na świecie można spotkać w najróżniejszych miejscach i przy wszelkiego rodzaju projektach. W większości przypadków wystarczy podejrzenie, doświadczenie lub po prostu mała wskazówka w dokumentach historycznych, aby zacząć szukać zaginionych skarbów i miast. Całkiem możliwe, że dokonuje się odkryć, których właściwie nie planowano. Archeolodzy, a nawet zwyczajni ludzie raz po raz natrafiają na wyjątkowe miejsca i odkrycia przez przypadek, a ostatecznie okazuje się to imponującym znaleziskiem. W tym filmie omawiamy niektóre z najbardziej spektakularnych zbiegów okoliczności, w których nikt nie spodziewał się takiego znaleziska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.