Archeolodzy dokonali 10 niesamowitych odkryć

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Starożytne artefakty, które archeolodzy regularnie wykopują, pomagają nam lepiej zrozumieć życie naszych przodków. Dzięki nim coraz bardziej rozumiemy, że życie codzienne wiele wieków temu drastycznie różniło się od naszego obecnego życia. Z nowoczesnego punktu widzenia niektóre znaleziska z przeszłości wydają się niesamowite i wręcz niepokojące. 10 mrożących krew w żyłach odkryć, które chcielibyśmy wam dzisiaj przedstawić, również należy do tej tajemniczej kategorii – przygotujcie się na dziwaczne maski, znaleziska kości i groteskowe rytuały pogrzebowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.