Nie dajcie się oszukać! Apel lekarki do dzieci i młodzieży

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dr Dorota Sienkiewicz, która jest prezesem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, apeluje do dzieci i młodzieży by nie dały się oszukać. Choroba COVID-19 wam nie zagraża, a tak zwane „szczepionki” na nią, które nie są prawdziwymi szczepionkami lecz eksperymentalną terapią genową, są śmiertelnie niebezpieczne i nikt (oprócz Was i waszych rodziców) nie ponosi odpowiedzialności za śmierć, upośledzenia lub choroby, jakie wywołają. Nie dajcie się oszukać rządowi i producentom tych preparatów. Nie dajcie się im zastraszyć utrudnianiem życia lub przekupić prezentami, bo zdrowie jest najcenniejsze. Zabawka, ciastko lub chwila zabawy wam go nie zwróci.

Cenzura „YouTube” zablokowała ten film mimo, że lekarka mówiła „szczypawki” zamiast „szczepionki”, a jej informacje opierają się na faktach.

7 wypowiedzi

 1. Podstawowe pytanie które sobie zadajcie czy rząd polski sprowadzając te szczepionki bada jch w niezależnych laboratoriach każda partia powinna być badana wyrywkowo co sie w nich znajduje bo nie wiadomo co idzie na Izrael a vo na Polskę przecież w złym zamiarze można cała populacje zmutować genetycznie likwidując praktycznie cały naród to jest bardziej niebezpieczne niż wojna a ich i tak zwolnili z odpowiedzialności wiedz zawsze mogą sie pomylić bez żadnych konsekwencji

  1. Nie ma polskiego rządu! A ci, którzy rządzą mają gdzieś badanie eksperymentalnych preparatów, bo realizują rozkazy z góry. To co się obecnie odbywa w Polsce to jest planowa depopulacja, więc ludobójstwo, w której udział biorą zbrodniarze nazywający się polskim rządem i biorą za to ogromne pieniądze, którzy powinni zostać osądzeni i ponieść najwyższą karę!

 2. Kiedyś była druga wojna światowa, a po niej wyłapano i osądzono częśc zbrodniarzy.
  Teraz jest też wojna , tylko inna.
  Prrzyjdzie czasz i tych współczesnych zbrodniarzy też się wyłapie i osądzi.
  Ludzie .
  Trzymajcie się .!!!!

 3. Pięknie powiedziane. Dziękuje w imieniu rodziców, dzieci i młodzieży za ostrzeżenie przed tym chemiczno-toksyczno-zabójczym preparatem. Dziękuje za odwagę, sumienie i prawdę.

 4. „YouTube” szybko ocenzurowało ten film, aby zakneblować głos prawdy. Na szczęście są w internecie kopie apelu na innych platformach i mogłem zaktualizować wideo. Na wszelki wypadek zrobię jeszcze własną kopię i wgram na serwer jeśli zniknie ta z platformy „Rumble”, bo takie filmy (krótkie, zwięzłe i na temat) są niezwykle cenne w walce z kłamliwą propagandą covidowo-szczepienną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.