Aparat z tektury? To proste!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziś zrobimy projekt z przeszłości! Wiecie, że dawniej robiono zdjęcie ogromnymi aparatami Polaroida? Były bardzo fajne – urządzenie od razu wywoływało zdjęcia. My chcemy taki sam aparat. Będzie bardzo podobny do oryginału, tyle że z tektury. Żeby go stworzyć, wytniemy odpowiednie elementy z tektury. Potem je posklejamy na gorąco i umieścimy w środku mechanizm, kable i baterie. Ostatni krok to dodanie guziczków. W końcu, jak wiadomo, aparaty w stylu retro muszą mieć wyłącznik, flasz i obiektyw! Nasza tekturowa wersja też będzie je mieć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.