Anyone I Want To Be (Mogę być kim zechcę)

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Roksana Węgiel w 2018 r. wygrała konkurs Junior Eurovision Song Contest (konkurs Eurowizji dla dzieci, który odbywał się w Mińsku na Białorusi) piosenką pt. “Anyone I Want To Be” (po polsku “Mogę być kim zechcę”). Był to chyba największy sukces kulturalny Polski w ubiegłym roku. Pewnie słyszeliście ją nieraz w radio.

Oficjalny teledysk:

A tutaj jej występ na konkursie:

I finałowy występ po ogłoszeniu wyników:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.