Anima Show – 3 – Dziwne przygody Koziołka Matołka

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Trzeci odcinek programu rozrywkowo-edukacyjnego o kultowych animacjach ze Studia Miniatur Filmowych. W tym odcinku prowadzący ma już swoje imię – występuje przed wami jako Pan Kreska, pojawia się także druga osoba współprowadząca program – jego asystentka. Ten odcinek poświęcony jest legendarnej serii – “Dziwne przygody Koziołka Matołka”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.