Ameryka – kraina bizonów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Od wielu już wieków, 40 milionów bizonów wędruje przez Amerykę Zachodnią. W XIX wieku wojna pomiędzy Indianami a europejskimi osadnikami była przyczyną ich prawie całkowitego wyginięcia. Obecnie, bizony powróciły! W tym niezwykłym filmie spotkamy Rona – hodowcę, Larry’ego, Indian i Mike’a – przewodnika Parku Narodowego Yellowstone, wszystkich nieprawdopodobnych bohaterów, którzy z osobistych powodów związali swoje życie z bizonami. Wszyscy kowboje tacy jak oni, marzą by wziąć udział w corocznym spędzie, obławie, podczas której odważni mężczyźni próbują zaganiać, liczyć i sprzedawać tysiące agresywnych bizonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.