Afrykańska żaba rycząca zje każdego

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Afrykańska sawanna to sucha, wypalona słońcem kraina, która wydaje się być martwa. Ale gdy tylko pierwsze krople deszczu spadają z nieba, śpiący olbrzym budzi się pod ziemią i lepiej trzymać się od niego z daleka. Ten potwór jest bardzo głodny, ponieważ pod ziemią spędza około 6 miesięcy, czekając na porę suchą i teraz rzuci się na absolutnie wszystko. To ryjąca żaba lub afrykańska żaba rycząca, największa żaba w Afryce. Samiec po długim śnie musi zregenerować siły, a wierzcie mi, będzie mu to potrzebne do walki z rywalami o samicę, a potem zapewnienie potomstwu przetrwania…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.