Aerobus – największy samolot pasażerski

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Airbus A380 to największy samolot pasażerski na świecie. Posiadając moc 70 000 koni mechanicznych, ten 9-piętrowy gigant może przelecieć aż 15 000 kilometrów bez żadnej przerwy – z 853 pasażerami na pokładzie. Nikt jednak nie zastanawia się zwykle nad tym, jak tytanicznej pracy wymagało zbudowanie tego potwora, tym bardziej, by mógł on bezpiecznie latać. W tym video opowiemy Wam o wyjątkowych cechach tego ogromnego samolotu. Zobaczycie, jak wygląda A380 od środka, ile ma w sobie kilometrów przewodów, jaka jest średnica jego kół, jak części do tego samolotu transportuje jego drugi brat-olbrzym, Airbus Beluga, a także przyjrzycie się pięknej kabinie A380.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.