A.I. Sztuczna inteligencja

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Akcja filmu toczy się w niedalekiej przyszłości i opowiada historię małego chłopca-robota, który jak każdy człowiek chciał kochać i być kochanym.

2 wypowiedzi

  1. szkoda, że nie działa, w ogóle to udało mi się uruchomić tylko jeden film, pozostałe, jak i ten to klapa na całego

  2. Dziękuję za wiadomość. Sprawdziłem, film działa. Wyświetla mi się bez problemu. Możliwe, że to kwestia ustawień Twojej przeglądarki lub blokada wyświetlania filmów jakimś adblokerem (lub blokerem javascriptów), etc. Nie wiem jakiego urządzenia używasz (komputer, laptop, tablet, smartfon), ale w przypadku smartfonów i tabletów mogą mieć jakieś fabryczne blokady. Inne wyjaśnienie, że filmy mogą wymagać szybkiego łącza (wtedy np. zawieszają się lub przerywają) – wtedy kliknij na przycisk Jakość: 360p. Musiałbym dokładnie wiedzieć dlaczego film Ci się nie wyświetla – czy nie ładuje się, czy przerywa, czy coś innego. Możesz też spróbować usunąć pliki tymczasowe z przeglądarki i uruchomić ją ponownie. Czasami przeglądarki przez błąd techniczny czegoś nie wyświetlają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.