A gdybyśmy mogli pływać na Księżycu?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy moglibyśmy pływać w basenie zbudowanym na Księżycu? Zastanówcie się! Wysyłamy satelity poza granice Układu Słonecznego. Postawiliśmy nogę na Księżycu i wkrótce zdobędziemy też Marsa. Ale umknęło nam coś ważnego. Ten projekt mogłaby zrealizować tylko osoba o otwartym, jasnym umyśle – czyli ktoś z was! Przekonajmy się, jakby to było, gdybyśmy mogli pływać na Księżycu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.