A gdybyś już zawsze miał nieskończoną ilość pieniędzy?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Spełniło się wasze marzenie! Macie nieograniczoną ilość pieniędzy! Nieważne, jak je wydacie i nieważne, co sobie kupicie – sportowe samochody, posiadłości, pałace, wieżowce, prywatne odrzutowce, a nawet wyspę – kasa cały czas będzie na koncie. Jedynka i niezliczone zera. Jesteście najbogatsi na świecie. Jak wyglądałoby wasze życie, gdyby pieniądze nigdy wam się nie kończyły?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.