A gdyby Ziemia miała pierścienie jak Saturn?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Na pewno pamiętasz, jak w szkole uczyłeś się o planetach w naszym Układzie Słonecznym. Potrafisz bezbłędnie wymienić je wszystkie we właściwej kolejności i nawet wiesz, które z nich mają pierścienie! Tylko że wśród nich nie znajdziesz Ziemi! Ale co by było, gdyby nasza planeta miała pierścienie jak Saturn? I w ogóle, z czego składają się pierścienie Saturna? Co byśmy widzieli z powierzchni Ziemi, gdyby miała takie pierścienie? Najwyższy czas się tego dowiedzieć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.