A gdyby Titanic nigdy nie zatonął?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

31 marca 1911. Po 2 latach budowy, Titanic zostaje nareszcie ukończony. Rok później jest gotowy, by wyruszyć w swój pierwszy rejs. To najbardziej luksusowy statek na świecie. Właśnie przeczytałeś tę sensacyjną wiadomość w Daily Herald i postanawiasz zafundować sobie rejs na tym luksusowym cacku. Udajesz się więc do siedziby White Star Lines w Londynie, by kupić bilet. Wybierasz najtańszą opcję z dostępnych w pierwszej klasie, za trzydzieści funtów (równowartość dzisiejszych 4500 dolarów).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.