A gdyby tak stworzyć Titanica w wersji kosmicznej?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

12 kwietnia 2212 roku. To wielka data dla ludzkości: trzysetna rocznica wodowania legendarnego Titanica. Najlepsi inżynierowie świata pracowali wspólnie przez lata, aby zaprezentować to arcydzieło: Spacetanic. I udało im się to w samą porę. Wspaniały statek kosmiczny czeka w porcie w świetle reflektorów, fotografowany przez tysiące gapiów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.