A gdyby tak śmiać się bez przerwy przez całą dobę?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zeszłej nocy przydarzyło mi się coś dziwnego. Oglądałem film, w którym główny bohater często się śmiał. Zacząłem się zastanawiać, jakby to było, śmiać się bez przerwy przez cały dzień? Nie wiedzieć czemu, ta myśl tak mnie rozbawiła, że zacząłem się śmiać i… nie mogłem przestać. I tak to się zaczęło. Na początku było nawet fajnie. Bo przecież gdy się śmiejemy, zasadniczo dobrze się bawimy, nasz krwiobieg wypełniają endorfiny i tak dalej. Po około pięciu minutach zacząłem zdawać sobie sprawę, że nie przestanę chichotać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.