A gdyby przez 100 lat nie padał deszcz?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Gdy niebo pokrywa się chmurami i zaczyna lać jak z cebra, wszyscy staramy się gdzieś jak najszybciej schować. Nawet latem nie jest miło przemoknąć do suchej nitki. Gdy deszcz mija, marzymy o tym, żeby nie powrócił. A co, gdyby deszcze zniknęły na zawsze? Gdyby z nieba przestały spadać tryliony maleńkich kropel, rozmiarem od pół milimetra do siedmiu, które razem tworzą po prostu deszcz, a które poniżej zera stopni Celsjusza, zamieniają się w kryształki lodu czyli śnieg?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.