A gdyby przez 100 lat nie padał deszcz?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Gdy niebo pokrywa się chmurami i zaczyna lać jak z cebra, wszyscy staramy się gdzieś jak najszybciej schować. Nawet latem nie jest miło przemoknąć do suchej nitki. Gdy deszcz mija, marzymy o tym, żeby nie powrócił. A co, gdyby deszcze zniknęły na zawsze? Gdyby z nieba przestały spadać tryliony maleńkich kropel, rozmiarem od pół milimetra do siedmiu, które razem tworzą po prostu deszcz, a które poniżej zera stopni Celsjusza, zamieniają się w kryształki lodu czyli śnieg?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.