A gdyby grawitacja Ziemi zmniejszyła się dwukrotnie?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Co by było, gdyby grawitacja ustała? Wszyscy doświadczamy siły grawitacji – to ona ściąga was na ziemię po podskoku. A gdyby tak siła grawitacji ziemskiej zmniejszyła się o połowę? Bylibyśmy zapewne w stanie podskakiwać znacznie wyżej, być może nawet dotknąć sufitu… Ale nie tylko to… zwierzęta urosłyby to gigantycznych rozmiarów. Dlaczego? Sprawdźmy to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.