96 mało znanych ciekawostek

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W dzisiejszych czasach w sieci można znaleźć niemal wszystko. Nie ma potrzeby chodzić do biblioteki, skoro prawie wszystkie książki istnieją w formacie cyfrowym. Gdy przychodzi nam do głowy jakieś pytanie, odruchowo wpisujemy je do wyszukiwarki internetowej. W przypadku różnicy zdań na dowolny temat, ostatecznym autorytetem coraz częściej bywa Google. Ale dużo bardziej satysfakcjonujące jest zaimponować innym bez pomocy „wujka Google’a”. Zamiast na stronę internetową, po odpowiedź sięgacie do swojej głowy – ludzki mózg to bądź co bądź najpotężniejszy komputer!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.