91 psychologicznych porad, jak zostać wykrywaczem kłamstw

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Jak czytać z ludzi jak z otwartej księgi? Czy da się w pełni zrozumieć ludzkie zachowanie? Wielu z nas na pewno zastanawiało się, co by było, gdybyśmy mogli czytać w myślach. Niektórzy wykorzystują do tego swoją intuicję, ale jeśli nie jesteście tak spostrzegawczy, zostało wam tylko jedno: nauczyć się odczytywać sygnały, które podświadomie wysyłają nam inni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.