9 sygnałów, że twój telefon ma wirusa

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Skąd wiemy, że telefon ma wirusa? Jeśli myślisz, że telefon to twoja prywatna strefa, możesz się bardzo mylić. Jak dotąd nikt nie wymyślił takiego urządzenia, którego nie można zhakować. Wirusy stanowią poważne zagrożenie dla nowoczesnych smartfonów. Powodują chociażby takie problemy jak: kradzież danych osobistych, ogromne rachunki czy nieprawidłowe działanie różnych aplikacji. Na szczęście istnieją sposoby rozpoznawania, że urządzenie zostało zainfekowane wirusem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.