9 niezwykle rzadkich zjawisk, które mało kto oglądał

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Widzieliście kiedyś pioruny podczas erupcji wulkanu, zamarznięte bąbelki pod powierzchnią jeziora albo płonącą płynną siarkę? Świat jest pełen cudownych rzeczy i to pocieszające, że pomimo wysiłków człowieka dokoła nas jest jeszcze miejsce na tajemnicę. Przyroda cechuje się niewiarygodną różnorodnością i nasza planeta nie ujawniła jeszcze wszystkich swoich sekretów. Ale zabiegani w codziennej rutynie nawet nie myślimy o otaczających nas cudach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.