9 dziwnych miejsc, w których utknęli ludzie

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Wielu z was przynajmniej raz w życiu utknęło w windzie i wie, jak bardzo to nieprzyjemne. Przycisk alarmowy zwykle nie działa, serwis nie przyjedzie zbyt szybko, a nam topnieją już mrożonki kupione w sklepie spożywczym i zalewają podłogę windy. Nie wspominając o tym, że niektórzy ludzie mają jeszcze większy problem – klaustrofobię. Pomyślcie jednak, że zdarzają się gorsze sytuacje, kiedy ludzie utykają w najmniej oczekiwanych miejscach. Trudno nawet wyobrazić sobie, jak się tam dostali. Dziś opowiemy wam właśnie o takich przypadkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.