8 rzeczy, o których nie wiecie, że zawdzięczamy rekinom

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Boicie się rekinów? To wyobraźcie sobie, że prędzej trafi was piorun, niż padniecie ofiarą legendarnych Szczęk. Choć rekiny nie są takie straszne, jak się powszechnie wydaje, mają one bardzo złą reputację. Wiecie, że jeden z nich uratował życie człowieka? Zanim o tym opowiem, przedstawię wam powody, dla których rekiny są naprawdę spoko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.