8 przerażających żartów, które zaszły za daleko

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Jak wiadomo, jedną z podstawowych cech pierwotnych występujących u ludzi jest strach. Wiele osób czasami świadomie chce go doświadczyć, na przykład poprzez oglądanie horrorów, czytanie mrożących krew w żyłach historii czy przejażdżki na ekstremalnych roller-coasterach. Jednak często zdarza się też, że niektórzy padają ofiarą przerażających kawałów wbrew swojej woli. Dzisiaj usłyszycie o ośmiu przerażających żartach, które zaszły za daleko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.