76 przedmiotów z ukrytym przeznaczeniem

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Jak tylko niektóre przedmioty staną się częścią naszej codzienności, przestaje nas zastanawiać, dlaczego zostały stworzony w taki, a nie inny sposób. Czasem nawet nie pomyślimy o przeznaczeniu detali tych wszystkich przedmiotów. Na przykład, otworki w mieszadełkach do kawy nie są wynikiem kaprysu projektanta. Pełnią określoną funkcję i podczas projektowania ich poświęcono im wiele uwagi! Rzućmy okiem na 76 detali tych prostych przedmiotów. Zobaczycie, jakie jest ciekawe przeznaczenie niektórych z nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.