7 szokujących rosyjskich placów zabaw

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Prowincja Rosji może i nie kojarzy się z miejscem szczególnie bogatym, ale na pewno rodzice którzy chodzą tam ze swoimi dziećmi do parków zabaw już teraz powinni rozważyć odkładanie pieniędzy na konsultacje psychologiczne dla swoich rosyjskich pociech. Poznajcie szokujące rosyjskie place zabaw. Wizyta dziecka w takich miejscach jest jak gra w ruletkę, może zrobić z niego rosyjskiego twardziela lub spowodować nocne koszmary a w rezultacie nieodwracalne zmiany psychiczne…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.