7 szokujących rosyjskich placów zabaw

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Prowincja Rosji może i nie kojarzy się z miejscem szczególnie bogatym, ale na pewno rodzice którzy chodzą tam ze swoimi dziećmi do parków zabaw już teraz powinni rozważyć odkładanie pieniędzy na konsultacje psychologiczne dla swoich rosyjskich pociech. Poznajcie szokujące rosyjskie place zabaw. Wizyta dziecka w takich miejscach jest jak gra w ruletkę, może zrobić z niego rosyjskiego twardziela lub spowodować nocne koszmary a w rezultacie nieodwracalne zmiany psychiczne…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.