7 najniebezpieczniejszych ryb na świecie, których lepiej nie spotkać

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ryby to jedne z najpiękniejszych stworzeń w przyrodzie. Pomimo swojego piękna mogą być jednak niebezpieczne. Pływając w morzu lub oceanie, nie każdy z nas myśli o tym, jakie niebezpieczeństwa mogą czyhać w wodzie. Najczęściej myślimy w tym kontekście tylko o rekinie. W rzeczywistości jest o wiele więcej ryb-potworów, niż możemy sobie wyobrazić. Dlatego dzisiaj przedstawimy Wam 7 najbardziej niebezpiecznych ryb, z którymi lepiej nie zadzierać. Od niezwykłych rekinów, które potrafią pływać w oceanie i rzekach, po niesamowicie przerażające potwory w rzece Kongo. Ruszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.