7 najjadowitszych stworzeń na świecie

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Wiele żywych istot, mimo, iż nie ma ogromnych łap, kłów czy pazurów, znalazło inny, być może nawet bardziej skuteczny i śmiertelny sposób ataku bądź obrony, pomagający przetrwać na wolności. Co to takiego? Jad. Ta potężna broń może się różnić siłą działania, lecz nie ma znaczenia, gdzie mieszka jej właściciel – w wodzie czy na lądzie. W dzisiejszym wideo pokaże wam zwierzęta, których lepiej nie spotkać na swojej drodze.

https://www.youtube.com/watch?v=HFBAgzCeQuE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.