7 najbardziej niebezpiecznych miejsc turystycznych

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Pewnie wszyscy lubicie wojaże. Wycieczki do innych krajów dostarczają pozytywnych emocji i nowych doznań. Każdy lubi podróżować inaczej: jedni całymi dniami wylegują się na brzegu morza, sącząc ulubiony drink, inni biegają po muzeach i zabytkach, lecz niektórym to nie wystarcza i wybierają ryzykowne miejsce, w których mogą poczuć prawdziwe emocje. Dzisiaj opowiemy o siedmiu najbardziej niebezpiecznych miejscach naszej planety, w które możecie wybrać się w każdej chwili. Radzimy najpierw dobrze to przemyśleć i podjąć decyzję o podróży dopiero po obejrzeniu naszego filmiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.