7 ciał niebieskich, które zbliżą się do Ziemi niepokojąco blisko

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Uderzenia asteroid należą do rzadkości. Jak już się wydarzą, stają się niezapomniane! Jak ta, która położyła kres dinozaurom! Nie oznacza to jednak, że asteroidy nagle przestały latać w pobliżu Ziemi. Tak naprawdę, kilka z nich mija naszą planetę niepokojąco blisko! Ale słuchaj tego: istnieją pobliskie asteroidy, które z każdą chwilą coraz bardziej przybliżają się do Ziemi! Czy podzielimy los dinozaurów? A może zrobimy coś, żeby zapobiec przykrym skutkom uderzenia tych gigantycznych głazów kosmicznych w powierzchnię naszej planety?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.