6000-letnia maska „kosmity” została odkryta w Bułgarii

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Kiedy ta 6000-letnia maska została odkryta w Bułgarii, natychmiast przyciągnęła uwagę entuzjastów UFO. Przypomina kosmitę z filmu science fiction. Każdego dnia gdzieś na świecie odkrywane jest coś nowego i znaczącego. A więc zawsze pojawiają się ekscytujące nowe informacje do ogłoszenia. Oto kilka najważniejszych i najciekawszych z nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.