6 wraków, które można zobaczyć bez nurkowania

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W całej historii ludzkości miliony statków znalazły się na dnie mórz. Większość z nich obróciła się już w pył, inne znajdują się w niedostępnych częściach oceanu. Niektóre zostały zniszczone w czasie wojny, inne utonęły z powodu słabej widoczności lub wypadków, a jeszcze inne zostały celowo zatopione. Ale nie wszystkie wraki statków kończą swoją historię w głębinach morza. Niektóre z nich są nadal dostępne dla ludzkiego oka, mają swoją niesamowitą historię i są popularną atrakcją turystyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.