6 Niezwykłych odkryć, które wprawiły w osłupienie niejednego naukowca

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dzięki ciągłej pracy archeologów i naukowców, dowiadujemy się coraz to nowszych i ciekawszych rzeczy na temat naszej historii. Niestety nie każde ich odkrycie jest łatwe do wytłumaczenia. Zdarza się, że pochodzenie lub przeznaczenie niektórych artefaktów i budowli jest tak tajemnicze, że aż prawie niemożliwe do zrozumienia. W tym odcinku przedstawimy wam kilka takich zagadek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.