55 krótkich i niesamowitych faktów dotyczących ludzkiego ciała

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Szybkie pytanie: czy uważacie, że wiecie wszystko o swoim ciele? Na pewno? Co powiecie na fakt, że 25% kości dorosłej osoby znajduje się w stopach? Albo, że kubki smakowe nie są tymi dobrze znanymi wypukłościami na języku? Lub to, że niektóre osoby słyszą ruchy swoich gałek ocznych w oczodołach. To nie może być zabawne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.