50 przyprawiających o zawrót głowy odkryć z zeszłej dekady

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Gdy ktoś mówi: „10 lat temu”, zwykle myślimy o latach 1990. Jednak w ciągu ostatniej dekady byliśmy świadkami licznych odkryć i ciekawych faktów, które pomogły nam pogłębić zrozumienie otaczającego nas świata. Na przykład, jaszczurka Saiphos equalis wyewoluowała do rozmnażania żyworodnego zamiast składania jaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.