50 faktów o ciele człowieka, dzięki którym inaczej spojrzysz na znajomych

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Człowiek jest jednym z najwspanialszych cudów natury. Mimo że nasze ciała są nieustannym przedmiotem analiz i badań, naukowcy wciąż odkrywają w nich coś ciekawego. Zebraliśmy garść interesujących faktów o ciele człowieka, które mogą przejść niezauważone. Wiesz, na przykład, że zebry, skunksy, wiewiórki czy tygrysy nie są jedynymi zwierzętami posiadającymi paski? Człowiek też je ma! Są niewidoczne gołym okiem, mimo że pokrywają całe ciało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.