5 tajemniczych starożytnych ksiąg, które obiecują nadprzyrodzone moce

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Historia magicznej księgi, której właściciel zdobywa wiedzę starożytną, a może nawet potrafi posługiwać się magią, to popularny temat w świecie legend i fantazji. Chociaż takie historie należy oczywiście zawsze traktować z dużym sceptycyzmem, z pewnością istnieją przykłady z prawdziwej historii, gdy zawartości książek przypisywana jest tajemna wiedza o czarnej magii. Choć niektóre księgi zaginęły na przestrzeni wieków i są obecnie tylko mitem, treść innych jest znana i można wnioskować, że wiara w przyzywanie demonów i czarną magię może nie być taka sama, jak mogłoby się wcześniej wydawać. Niektóre z tych książek z pewnością wydają się zawierać jakąś dziwną, nadprzyrodzoną treść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.