5-minutowe porady dla sprytnych uczniów

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Szkolne pomysły, które pomogą zabić nudę i rozwiązać wszystkie problemy. W tym wideo pokażemy Wam kilka porad i sztuczek, których musi spróbować każdy uczeń. Jeśli niechcący napisaliście coś markerem permanentnym na tablicy suchościeralnej, możecie z łatwością to usunąć, pisząc po tym zwykłym markerem do białych tablic. Gdy skończycie, użyjcie gąbki, by to zetrzeć. Czasami w szkole dostajemy więcej książek, niż się spodziewaliśmy – przez co nie mamy jak przenieść ich do domu. Pokażemy Wam prosty sposób na zmianę bluzy z kapturem w przydatny plecak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.